Legalis Regina Легалізуємо документи видані на території України, для дії на території інших держав
Реєстрація ФОП

   Кожна людина мріє бути успішною та досягнути певних фінансових результатів у своїй професійній діяльності або ж спробувати себе у ролі успішного підприємця (бізнесмена) розпочавши власну справу, тобто зайнятись підприємницькою діяльністю у юридичній площині цього значення.
  Найпростішою формою ведення власного бізнесу є реєстрація фізичної особи підприємцем (реєстрація ФОП).
 Перевагами такої організаційно-правової форми є більш проста процедура реєстрації, яка вимагає мінімальний пакет документів. Спрощена процедура оподаткування, ведення простого бухгалтерського обліку, який фізична особа може здійснювати сама без звернення до спеціалістів. Крім того, не потрібно формувати статутний капітал та вчиняти інших дій, пов’язаних зі створенням юридичної особи.

 Ми надамо Вам безкоштовну консультацію та будемо раді допомогти в реалізації Вашої мрії на перших кроках становлення Вас, як - підприємця.

  Реєстрація фізичної особи-підприємця в місті Києві та Київській області (також надаємо послуги фізичним особам зареєстрованим в зоні АТО та в Автономній Республіці Крим деталі за телефоном +38 (063) 471 46 71 або електронною адресою info@legalisregina.com

 Ціна: від 650 грн.

Терміни виконання:  1 - 3 робочі дні.
 
     До послуги входить:

 • попередня консультація замовника, з питань щодо реєстрації ФОП та обрання відповідної (оптимальної) системи оподаткування;
 • підбір КВЕД (коди ведення економічної діяльності);
 • заповнення всіх необхідних заяв для звернення до реєстраційної служби України;
 • підготовка та подача документів до відповідної реєстраційної служби;
 • отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, яка і є підтвердженням реєстрації фізичної особи підприємцем. 
Також можна замовити розширений пакет послуг з реєстрації фізичної особи- підприємця, який полягає у реєстрації новоствореного ФОП у Державній фіскальній службі України, а саме:
 • постановка на облік у Державній фіскальній службі України за місцем реєстрації ФОП. Реєстрація фізичної особи-підприємця платником єдиного податку та отримання Витягу.
 •  реєстрація Книги доходів та витрат
 • реєстрація ФОП платником ПДВ та отримання Витягу.
Які ж документи потрібні для реєстрації ФОП: 

 • довіреність (посвідчена нотаріусом) на нашого співробітника, який буде представляти Ваші інтереси в реєстраційній службі та в інших органах виконавчої влади (можна оформити одразу у нас в офісі при первинній консультації чи безпосередньо при замовленні послуги);
 • ідентифікаційний код;
 • паспорт громадянина України;
 • вид на проживання (для іноземця)

Також спеціалісти Юридичної компанії LegalisRegina проконсультують та допоможуть  Вам витребувати дублікати втрачених документів з органів РАЦС, ЛЕГАЛІЗУВАТИ ДОКУМЕНТИ згідно чинного законодавства України чи здійснити ПЕРЕКЛАДИ з нотаріальним засвідченням уже легалізованих документів чи інших документів, виготовити ДОВІДКУ ПРО НЕСУДИМІСТЬАПОСТИЛЮВАТИ, зареєструвати ФОП.


Форма

Наприклад: Alex Введіть Ім’я
Введіть Телефон
Відправити
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять